‹ Prev
Next ›
Mind Reader Totem Breakroom Cup/Lid Holder
80 Cup Capacity - Black - 1 Each
3 Stock Available
- Rotatable design spins completely to keep all supplies easily available
- Uses 4 compartments that vertically stores cups for quick access
- Plastic construction that withstands heavy use; perfect for hotels, offices, dorms, lobbies and more
- Organizes 10 oz., 12 oz.. and 16 oz. cups and lids (not included)
$48.16
Product Details
General Information
| Manufacturer | Mind Reader Products |
| Manufacturer Part Number | CDISPBLK |
| Manufacturer Website Address | http://www.mindreaderproducts.com |
| Brand Name | Mind Reader |
| Product Name | Totem Breakroom Cup/Lid Holder |
| Marketing Information | Keep your lids and disposable cups neat and tidy on any countertop with this four-compartment, Anchor Cup and Lid Carousel. Easily store 10 oz., 12 oz. and 16 oz. cups and lids (not included). Each compartment holds 25 to 30 cups depending on the size. Rotatable design spins a full 360 degrees for convenient access. Organizer supplies hotels, offices, dorms, homes and other high-traffic areas with coffee essentials. Plastic, durable construction is perfect for indoor or outdoor use and withstands daily use. Vertical, compact design provides effortless portability. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Cup Dispenser |
Product Information
| Cup Capacity | 80 |
Physical Characteristics
| Color Family | Black |
| Product Color | Black |
| Height | 14.3" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
Miscellaneous
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Overview
Mind Reader Totem Breakroom Cup/Lid Holder
Also Consider
-
Product Code: AAGPM128Out of Stock Locally - Call for More Information
-
Product Code: BSN42250245 Stock Available
-
Product Code: GJO75626408 Stock Available
-
Product Code: HEWQ1396A242 Stock Available
-
Product Code: MMMDEFTRAY321 Stock Available
-
Product Code: NES846521870 Stock Available
-
Product Code: OPA8511USA341 Stock Available
-
Product Code: SMC6124762 Stock Available
-
Product Code: SMC9801013006 Stock Available
-
Pringles Crisps Grab 'N Go Variety Pack - Cheddar Cheese, Original, Sour Cream & Onion - 36 / CartonProduct Code: SMC9903975812 Stock Available
Accessories
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available.
Reviews
Also Consider
-
Product Code: AAGPM128Out of Stock Locally - Call for More Information
-
Product Code: BSN42250245 Stock Available
-
Product Code: GJO75626408 Stock Available
-
Product Code: HEWQ1396A242 Stock Available
-
Product Code: MMMDEFTRAY321 Stock Available
-
Product Code: NES846521870 Stock Available
-
Product Code: OPA8511USA341 Stock Available
-
Product Code: SMC6124762 Stock Available
-
Product Code: SMC9801013006 Stock Available
-
Pringles Crisps Grab 'N Go Variety Pack - Cheddar Cheese, Original, Sour Cream & Onion - 36 / CartonProduct Code: SMC9903975812 Stock Available